Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl

STRONA GŁÓWNA / O nas

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

YORK School of English to jedna z najstarszych szkół języka angielskiego w Krakowie i w Polsce. Została założona w 1991 roku na bazie wieloletniej pracy dydaktycznej jej założycieli w Polsce, Wielkiej Brytanii i w USA, a także stałej współpracy z renomowanymi szkołami PASE w Polsce oraz szkołami brytyjskimi, uznanymi przez British Council i zrzeszonymi w międzynarodowym systemie QUALITY ENGLISH www.quality-english.com.

Misja i cele

Nieustanny rozwój w dziedzinie nauczania angielskiego zgodnie ze światowymi trendami w metodyce i technikach nauczania języków obcych, oferowanie usług na wysokim poziomie, czego gwarancją jest dobrowolne poddawanie się co 3 lata pod audyt PASE.

Zatrudnianie wyłącznie doświadczonych anglistów i dyplomowanych native speakers, aby nauka była skuteczna i ciekawa.

Zapewnienie profesjonalnej opieki metodycznej nad procesem nauczania jako gwarancja oszczędności czasu, pieniędzy i stresu Słuchaczy.

Zapewnienie komfortowych warunków nauki, niesuatnny rozwój bazy, w tym nowoczesnych multimediów.

Szerzenie tolerancji, uczenie kreatywności, edukacja w dziedzinie kultury anglojęzycznej.

Najwyższa etyka działania w dziedzinie zarządzania i marketingu zgodnie z wysokimi standardami Recognition Scheme PASE.

Poziomy zaawansowania, cele nauczania i długofalowe założenia dydaktyczne opracowane są zgodnie z założeniami CEFR - Common European Framework of Reference for Languages: Learning Testing, Assessment - obszernego dokumentu, który jest najbardziej współczesnym opisem procesów nauczania i przyswajania języków obcych. YORK oferuje wieloletni program nauczania opracowany według nowoczesnych założeń metodycznych i w oparciu o najnowsze materiały i technologie zgodnie z założeniem blended learning - połączenie metod tradycyjnych z nowoczesnymi cyfrowymi: oryginalne brytyjskie podręczniki, w tym w wersji cyfrowej digital, rzutniki multimedialne, tablica interaktywna i platforma e-learningowa (na życzenie). Szkolenia językowe realizowane są wyłącznie przez doświadczonych filologów anglistów na zmianę z dyplomowanymi native speakers od A2 i wzbogacane ciekawymi i praktycznymi materiałami uzupełniającymi. Proces nauczania jest monitorowany przez doświadczonych metodyków w tym egzaminatorów Cambridge University ESOL.

Certyfikat Pase

YORK ma prawo do używania prestizowego znaku "Recognized by PASE", będącego dowodem najwyższej jakości nauczania. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości Nauczania Języków Obcych PASE www.pase.pl, które jest jedyną organizacją w Polsce, zajmującą się nadzorowaniem i promowaniem standardów w nauczaniu języka angielskiego. PASE jest członkiem stowarzyszonym EAQUALS - The European Association for Quality Language Services.

Certyfikat quality english

Certyfikat msues

YORK ma prawo do używania prestiżowego znaku "Recognized by PASE", będącego dowodem najwyższej jakości nauczania. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości Nauczania Języków Obcych PASE www.pase.pl, które jest jedyną organizacją w Polsce, zajmującą się nadzorowaniem i promowaniem standardów w nauczaniu języka angielskiego. PASE jest członkiem stowarzyszonym EAQUALS - The European Association for Quality Language Services.

wirtualny spacer

Zobacz jak wygląda nasza szkoła

kompleksowe nauczanie

YORK specjalizuje się w nauczaniu angielskiego dzieci od 4 lat, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Nauka z dyplomowanymi native speakers pozwoli na szybkie przełamanie oporów w mówieniu. YORK skutecznie przygotuje Cię do zdania egzaminów gimnazjalnych, matury oraz Cambridge University FCE, CAE, CPE lub IELTS oraz LCCI.

kursy dla dzieci

kursy dla młodzieży

kursy dla dorosłych

kursy dla firm

zaufanie słuchaczy i instytucji

Z ankiet przeprowadzanych wśród naszych słuchaczy wynika, że około 50% słuchaczy wybiera YORK na podstawie rekomendacji znajomych lub rodziny, obecnych i byłych studentów szkoły, co może świadczyć o bardzo dobrej opinii szkoły (Patrz: Referencje). YORK oferuje szeroką gamę usług: kursy językowe dla dzieci od 4 lat, młodzieży i dorosłych także 50+ oraz szkolenia językowe dla firm - angielski ogólny i specjalistyczny

YORK School specjalizuje się w przygotowaniu słuchaczy do egzaminów Cambridge University. Statystyka zdawalności egzaminów FCE, CAE i CPE wynosi 95% od 1999 roku, co sugeruje najwyższy profesjonalizm instytucji i bardzo wysokie standardy akademickie. Od 2011 roku egzaminy FCE i CAE odbywają w siedzibie YORKU, co jest wyrazem zaufania University of Cambridge English Assessement, wiodącej na świecie instytucji w organizacji renomowanych egzaminów międzynarodowych.

Wideo o naszej szkole

27 Lat działalności York!

• Chcesz skorzystać z oferty kursu języka angielskiego?

Sprawdź szczegóły: Promocje, Ceny, Terminy