Facebook icon

Nasz zespół

STRONA GŁÓWNA / Nasz zespół

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

Ewa Krupska, MA

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska,
Cambridge CPE, tłumacz przysięgły

Ewa Ehrenhalt-Zając, MA

Metodyk

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska
egzaminator ESOL Cambridge University

Biuro

SARA KUBIŃSKA, BA

Assistant Secretary

Akademia Ignatianum w Krakowie, Administracja i polityka publiczna

Agata Eychler, MA

Kierownik Biura

Uniwersytet Warszawski, Psychologia

JOANNA STASIK, BA

Assistant Secretary

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Filologia Angielska

Nasi Lektorzy

Zgodnie z wymogami Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE i międzynarodowego QUALITY ENGLISH , wszyscy lektorzy YORK SCHOOL, zarówno polscy filolodzy angliści jak i dyplomowani  non-native speakers oraz lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne i doświadczenie. Oprócz dyplomów ukończenia studiów wyższych BA , MA lub PhD,  lektorzy non-native oraz native speakers  z Wielkiej Brytanii ,  posiadają certyfikaty z metodyki nauczania języka angielskiego jako język obcy, głównie  CELTA lub TRINITY.

Benedetta Bassetto M.A.

emailb.bassetto@york.edu.pl

University of Verona, Languages and Cultures B.A, University of Bristol, Modern Languages M.A, Cambridge University CELTA Certificate Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Arthur Bishop M.S.

emaila.bishop@york.edu.pl

B.A. in Medical Microbiolgy M.S. in Plant Biotechnology for Emerging Economies Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Mark Cleasby PHD

emailm.cleasby@york.edu.pl

PhD in Endocrinology/Physiology Bachelor of Veterinary Medicine and Surgery CELTA, Merton Adult Education, London Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Luis Folgado, B.A.

emaill.folgado@york.edu.pl

B.A. in Economics, University of Coimbra Cambridge University CELTA Certificate Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Edward Foster B.A.

emaile.foster@york.edu.pl

B.A. English and Related Literature, University of York CELTA, Merton Adult Education, London Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Janusz Konieczko M.A.

emailj.konieczko@york.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński, Filologia angielska, Cambridge Proficiency Cerificate CPE. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

AndrzejJ Kajtoch M.A.

emaila.kajtoch@york.edu.pl

York senior teacher Uniwersytet Wrocławski, filologia angielska, Cambridge English Language Assessment examiner. Główne specjalności: młodzież, dorośli, szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Marta Marino M.A.

emailm.marino@york.edu.pl

Master of Applied Linguistics at Teaching Spanish as a Foreign Language Master of Science in Civil Engineering Cambridge CELTA certificate Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Chiara Maruccia

emailc.maruccia@york.edu.pl

B.A. in English and Spanish Studies M.A. Translation and Interpreting Studies CELTA at British Council in Kraków Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Ginita Patel B.A.

emailg.patel@york.edu.pl

B.A in French and Spanish Philology Cambridge University CELTA Certificate Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Malvina Sharashidze M.A.

emailm.sharashidze@york.edu.pl

BA of Humanities in in English Philology, Batumi State University Georgia, M.A in Higher Education Administration Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli,

Efthalia Tsipi B.A.

emaile.tsipi@york.edu.pl

B.A. in English Language and Literature, Aristotle University, Thessaloniki, Greece English Language and Literature Cambridge University CELTA Certificate Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli.

• Zacznij naukę języka angielskiego już dziś!

Zapoznaj się z naszą ofertą