Facebook icon

Nasz zespół

STRONA GŁÓWNA / Nasz zespół

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

Ewa Krupska, MA

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska,
Cambridge CPE, tłumacz przysięgły

Ewa Ehrenhalt-Zając, MA

Metodyk

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska
egzaminator ESOL Cambridge University

Biuro

JUSTYNA BLONKA

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Agata Eychler

Kierownik Biura

Uniwersytet Warszawski,i MA, Psychologia

JUSTYNA DUDZIK

Uniwersytet Jagielloński, BA, Indologia

Nasi Lektorzy

Zgodnie z wymogami PASE i QUALITY ENGLISH, wszyscy lektorzy Yorku, zarówno filolodzy angliści non-native speakers jak też lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne i doświadczenie. Oprócz dyplomów BA i MA, lektorzy native speakers posiadają obowiązkowe certyfikaty TEFL (głównie CELTA i TRINITY).

Benedetta Bassetto M.A.

emailb.bassetto@york.edu.pl

University of Verona, Languages and Cultures B.A, University of Bristol, Modern Languages M.A, Cambridge University CELTA Certificate Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

B. R. Faulkner M.A.

emailb.faulkner@york.edu.pl

University of Edinburgh, Linguistics Cambridge University CELTA Certificate Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Sofia Hasomeris B.A.

emails.hasomeris@york.edu.pl

National and Kapodistrian University of Athens, English Language and Literature Cambridge University CELTA Certificate   Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Janusz Konieczko, M.A.

emailj.konieczko@york.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński, Filologia angielska, Cambridge Proficiency Cerificate CPE. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Eduardo Mendoza M.A.

emaile.mendoza@york.edu.pl

University of Las Palmas de Gran Canaria, English Philology University of Las Palmas de Gran Canaria, Secondary Education and Vocational Training Diploma Cambridge University CELTA Certificate Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Michael Reilly, B.A.

emailm.reilly@york.edu.pl

Dundalk Institute of Technology, Business management and administration Cambridge University CELTA Certificate Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Arthur Bishop, M.A.

emaila.bishop@york.edu.pl

B.A. in Medical Microbiolgy M.A. in Plant Biotechnology for Emerging Economies Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Hannah Watson B.A.

emailh.watson@york.edu.pl

University of Hull, Music degree TEFL Certificate Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Cristina Aleman, M.A.

emailc.aleman@york.edu.pl

University of Las Palmas de Gran Canaria, English Philology Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Andrzej Kajtoch, M.A.

emaila.kajtoch@york.edu.pl

York senior teacher Uniwersytet Wrocławski, filologia angielska, Cambridge English Language Assessment examiner. Główne specjalności: młodzież, dorośli, szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Daniel Cooper B.A.

emaild.cooper@york.edu.pl

B.A. International Business Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

• Zacznij naukę języka angielskiego już dziś!

Zapoznaj się z naszą ofertą