Facebook icon

Nasz zespół

STRONA GŁÓWNA / Nasz zespół

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

Ewa Krupska, MA

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska,
Cambridge CPE, tłumacz przysięgły

Ewa Ehrenhalt-Zając, MA

Metodyk

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska

Biuro

GABRIELA DYBAŁ

Assistant Secretary

Uniwersytet Jagielloński. Psychologia stosowana.

Agata Eychler, MA

Kierownik Biura

Uniwersytet Warszawski, Psychologia

JOANNA SZCZEPKA

Assistant Secretary

Uniwersytet Jagielloński. Filologia polska ze specjalnością nauczycielską.

Nasi Lektorzy

Zgodnie z wymogami Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE i międzynarodowego QUALITY ENGLISH , wszyscy lektorzy YORK SCHOOL, zarówno polscy filolodzy angliści jak i dyplomowani  non-native speakers oraz lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne i doświadczenie. Oprócz dyplomów ukończenia studiów wyższych BA , MA lub PhD,  lektorzy non-native oraz native speakers  z Wielkiej Brytanii ,  posiadają certyfikaty z metodyki nauczania języka angielskiego jako język obcy, głównie  CELTA lub TRINITY.

Elena Derkach M.A.

emaile.derkach@york.edu.pl

M.A. in Applied Linguistics. TESOL, TEFL, Maria Montessori Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli.

Elizabeth Ellen M.A.

emaile.ellen@york.edu.pl

M.A. English language, TESOL course. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli. Specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji.

Patrick Holland B.A.

emailp.holland@york.edu.pl

B.A. BSc Statistics, TEFL course Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli. Specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji.

Jason McKenzie M.B.A.

emailj.mckenzie@york.edu.pl

M.A. , ESL course Główne specjalności: Młodzież, Dorośli. Specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji.

Ivailo Iliev M.A.

emaili.iliev@york.edu.pl

M.A. English language and literature at Sofia University. TEFL course. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Janusz Konieczko M.A.

emailj.konieczko@york.edu.pl

M.A. filologia angielska, CPE Certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Julia Markiewicz M.A.

emailj.markiewicz@york.edu.pl

M.A. in Psychology Jagiellonian University. CELTA Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Marco Rego B.A.

emailm.rego@york.edu.pl

B.A. Spanish, minor Political Science, CELTA course. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Justin Swinehart B.A.

emailj.swinehart@york.edu.pl

B.A. HDFS/Sociology Auburn University Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Joanna Winter M.A.

emailj.winter@york.edu.pl

M.A. filologia angielska. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji.

• Chcesz skorzystać z oferty kursu języka angielskiego?

Sprawdź szczegóły: Promocje, Ceny, Terminy