Od 16.03 do 25.03 lekcje angielskiego będą odbywały się za pomocą platformy Skype.

Instrukcja: O godzinie rozpoczęcia zajęć prosimy o połączenie się ze swojego Skype’a z kontem Skypowym lektora. Poniżej zamieszczone są Skype’owe nazwy nauczycieli oraz lista lektorów przypisanych do swoich grup.

W związku z przejściem pracy naszej szkoły na tryb zdalny, prosimy o kontakt po numerami telefonu:
📞 692 225 887
📞 667 585 665

Lektor Nazwa na Skype’ie
Francesca Cesarino Francesca.Cesarino.York
Jean Cunningham Jean.Cunningham.York
Nana Dlamini Nana.Dlamini.York
Pam Donald Pam.Donald.York
Brendan Flaherty Brendan.Flaherty.York
Karl Gorman Karl.Gorman.York
Janusz Konieczko Janusz.Konieczko.York
Heidi Louw Heidi.Louw.York
Julia Markieiwcz Julia Markiewicz
lub live:.cid.4cc2f7b7fd3b4068
Vasilis Theodorakis Vasilis.Theodorakis.York
Manuel Vega Manuel.Vega.York

 

LISTA GRUP/ TERMINY ZAJĘĆ/LEKTORZY 2019/20

DZIECI I MŁODZIEŻ

  1. Dzieci przedszkolne grupy KITTENS i KOALAS Zajęcia zostaną odrobione

GRUPA/NUMER    CZAS ZAJĘĆ    LEKTORZY

  1. PENGUINS 7
    Poniedziałek      16.30 – 17.30 / Brendan Flaherty
    Piątek                  16.30 – 17.30 / Julia Markiewicz
  2. PENGUINS 8
    Poniedziałek       17.45 – 18.45 / Julia Markiewicz
    Środa                    17.45 – 18.45 / Julia Markiewicz
  3. PENGUINS 9
    Wtorek                15.15 – 16.15 / Julia Markiewicz
    Czwartek            15.15 – 16.15 / Julia Markiewicz
  4. KANGAROOS 12
    Poniedziałek       17.45 – 18.45 / Nana Dlamini
    Środa                    17.45 – 18.45 / Vasilis Theodorakis
  5. KANGAROOS 15
    Wtorek                 16.30 – 17.30 / Julia Markiewicz
    Piątek                   16.30 – 17.30 / Heidi Louw
  6. KANGAROOS 16
    Wtorek               17.45 – 18.30 / Nana Dlamini
    Czwartek            17.45 – 18.30 / Vasilis Theodorakis
  7. ZEBRAS 20
    Poniedziałek     15.00 – 15.45 / Vasilis Theodorakis
    Czwartek            15.00 – 15.45 / Heidi Louw
  8. ZEBRAS 21
    Poniedziałek       16.30 – 17.30 / Vasilis Theodorakis
    Środa                    16.30 – 17.30 / Heidi Louw
  9. ZEBRAS 22
    Wtorek               16.30 – 17.30 / Vasilis Theodorakis
    Czwartek            16.30 – 17.30 / Heidi Louw
  10. TIGERS 25
    Poniedziałek       16.00 – 17.30 / Manuel Vega
    Środa                    16.00 – 17.15 / Pam Donald
  11. TIGERS 27
    Środa                   17.45 – 18.45 / Manuel Vega
    Piątek                   17.45 – 19.00 / Pam Donald
  12. DRAGONS 28
    Wtorek               17.45 – 19.15 / Vasilis Theodorakis
    Czwartek            17.45 – 19.15 / Julia Markiewicz
  13. LIONS 30
    Poniedziałek       16.00 – 17.15 / Janusz Konieczko
    Środa                    17.45 – 19.00 / Heidi Louw
  14. LIONS 31
    Poniedziałek      17.45 – 19.00 / Janusz Konieczko
    Piątek                  17.45 – 19.00 / Nana Dlamini
  15. LIONS 32
    Wtorek                16.00 – 17.30 / Nana Dlamini
    Czwartek            16.00 – 17.30 / Vasilis Theodorakis
  16. LIONS 32 bis
    Wtorek               16.00 – 17.15 / Manuel Vega
    Czwartek            16.00 – 17.15 / Nana Dlamini
  17. LIONS 33
    Wtorek               17.45 – 19.15 / Manuel Vega
    Czwartek            17.45 – 19.15 / Brendan Flaherty
  18. LIONS 34
    Środa                   16.00 – 17.30 / Vasilis Theodorakis
    Piątek                  16.00 – 17.30 / Brendan Flaherty
  19. BEARS 35
    Poniedziałek     17.45 – 19.15 / Brendan Flaherty
    Czwartek            17.45 – 19.15 / Janusz Konieczko
  20. BEARS 36
    Wtorek               16.30 – 17.30 / Heidi Louw
    Czwartek            16.30 – 17.30 / Jean Cunningham
  21. BEARS 37
    Wtorek               17.45 – 19.15 / Heidi Louw
    Czwartek            17.45 – 19.15 / Jean Cunningham
  22. BEARS 38
    Środa                   14.45 – 16.15 / Heidi Louw
    Piątek                  14.30 – 16.00 / Manuel Vega
  23. BEARS 39
    Środa                   16.00 – 17.30 / Brendan Flaherty
    Piątek                  16.00 – 17.30 / Manuel Vega
  24. BEARS 40
    Środa                  17.45 – 18.45 / Brendan Flaherty
    Piątek                 17.45 – 19.00 / Janusz Konieczko
  25. OP3/41
    Poniedziałek       17.45 – 18.45 / Vasilis Theodorakis
  26. OP3/42
    Wtorek               16.00 – 17.30 / Brendan Flaherty
    Czwartek            16.00 – 17.30 / Manuel Vega
  27. OP3/43
    Wtorek               17.45 – 19.15 / Brendan Flaherty
    Czwartek            17.45 – 19.15 / Manuel Vega
  28. OP3/44
    Środa                  16.00 – 17.15 / Karl Gorman
    Piątek                  16.00 – 17.15 / Vasilis Theodorakis
  29. OP3/45
    Środa                   17.45 – 19.15 / Karl Gorman
    Piątek                  17.45 – 19.15 / Vasilis Theodorakis
  30. OP4/46
    Poniedziałek 00 – 17.30 / Heidi Louw
    Środa                   16.00 – 17.30 / Manuel Vega
  31. OP4/47
    Wtorek               16.00 – 17.30 / Karl Gorman
    Czwartek            16.00 – 17.30 / Francesca Cesarino
  32. OP4/48
    Wtorek               17.45 – 19.15 / Karl Gorman
    Czwartek            17.45 – 19.15 / Francesca Cesarino
  33. OP4/49
    Poniedziałek      17.45 – 19.15 / Heidi Louw
    Piątek                  17.45 – 19.15 / Manuel Vega
  34. FC5/50 + 90
    Poniedziałek      17.45 – 19.15 / Manuel Vega
    Środa                   17.45 – 19.15 / Pam Donald
  35. CAE 6/7/55
    Poniedziałek      16.00 – 17.30 / Francesca Cesarino
    Czwartek            16.00 – 17.30 / Pam Donald
  36. CAE 6/56
    Wtorek               17.45 – 18.45 / Jean C. Cunningham
    Czwartek            17.45 – 18.45 / Heidi Louw
  37. CAE 6/7/57
    Środa                  17.45 – 19.15 / Nana Dlamini
    Piątek                  17.45 – 19.15 / Heidi Louw

 

DOROŚLI

GRUPA/NUMER    CZAS ZAJĘĆ    LEKTORZY

  1. SP1/70
    Poniedziałek      19.00 – 20.15 / Julia Markiewicz
    Środa                   19.30 – 20.45 / Manuel Vega
  2. SP1/72
    Wtorek               10.00 – 11.15 / Manuel Vega
    Czwartek            10.00 – 11.15 / Janusz Konieczko
  3. SP2/75
    Poniedziałek      19.30 – 21.00 / Nana Dlamini
    Środa                   19.30 – 21.00 / Vasilis Theodorakis
  4. SP2/76
    Wtorek               10.00 – 11.30 / Nana Dlamini
    Czwartek            10.00 – 11.30 / Vasilis Theodorakis
  5. SP3/80
    Poniedziałek      17.45 – 19.15 / Pam Donald
    Środa                   17.45 – 19.15 / Jean C. Cunningham
  6. SP3/81
    Wtorek               10.00 – 11.00 / Janusz Konieczko
    Czwartek            10.00 – 11.00 / Heidi Louw
  7. SP3/83
    Wtorek               19.30 – 21.00 / Pam Donald
    Czwartek            19.30 – 21.00 / Jean C. Cunningham
  8. SP4/86
    Wtorek               8.15 – 9.15 / Nana Dlamini
    Czwartek            8.15 – 9.15 / Manuel Vega
  9. SP4/88
    Wtorek               17.45 – 19.15 / Julia Markiewicz
    Czwartek            17.45 – 19.15 / Pam Donald
  10. SP5/93
    Wtorek                19.30 – 20.30 / Karl Gorman
    Czwartek            19.30 – 20.30 / Brendan Flaherty
  11. CAE7/97
    Poniedziałek     19.30 – 21.00 / Pam Donald
    Czwartek            19.30 – 21.00 / Heidi Louw