Szanowni Państwo

Rok szkolny w Yorku powoli dobiega końca. Dziękujemy Państwu za współpracę i zaufanie i za to, że wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom ostatnich  miesięcy.

ANKIETA  dziękujemy za liczne sugestie i inspiracje  w majowej ankiecie. Jak Państwo zdajecie sobie sprawę, zgodnie z wymogami PASE i Quality English, musieliśmy ostatnio stworzyć praktycznie od nowa wszystkie procedury zgodnie z wymogami jakości. Kilka z nich weźmiemy, pod uwagę przy organizacji następnego jubileuszowego roku  30- lecia Yorku, między innymi system komunikacji przy pomocy maili i SMS.

Cieszy nas bardzo 85% dobrych i bardzo dobrych ocen nauczycieli. Staramy się, aby nasz team był jak najlepiej wyselekcjonowany zgodnie z wymogami Recognition Scheme  www.pase.pl . 64% z Państwa pozytywnie ocenia dynamikę zajęć, a zwrócimy jeszcze bardziej uwagę na szczegółowe monitorowanie postępów.  80% słuchaczy jest zadowolonych z podręczników.

Odnośnie nauczania online, mają Państwo bardzo równo podzielone opinie.  I dlatego od następnego roku pozostawimy dodatkowo w ofercie możliwość szkoleń online na Zoom, głównie 121 w ciągu dnia lub o 19.30. A na ten moment entuzjastów zdalnego nauczania zapraszamy serdecznie na nasz intensywny kurs angielskiego –  Survival English ( szczegóły na: https://york.edu.pl/kursy-online/)  lub jak co roku, także w siedzibie szkoły.

TESTY/EGZAMINY  w maju przeprowadzamy ostatnie testy weryfikujące postępy w nauce. W nauczaniu zdalnym także kładziemy nacisk na zarówno powtórzenie i utrwalenie materiału  jak i oceny końcowe.

PROGRESS REPORTS, w którym lektorzy podsumują wyniki całorocznej pracy, zostaną Państwu przesłane 8-9 czerwca indywidualnie na podany nam mail.

OSTATNIE ZAJĘCIA według ankiety z dnia 11-13 maja,  60% dorosłych słuchaczy w grupach Yorku, woli  kontynuować zajęcia w trybie zdalnym do końca roku szkolnego,    a w ankiecie z dnia 18-19 maja aż 70%. A więc, aby nie narażać nikogo na niepotrzebny stres, ostatnie zajęcia dla dorosłych odbędą  się online w dniach 8—9 czerwca na platformie Zoom.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO/INAUGURACJA 2020/21  uroczyste zakończenie tego roku szkolnego połączone z rozdaniem nagród  w ramach Programu Lojalnościowego (semestr nauki gratis) i rozpoczęciem jubileuszowego roku 30- lecia szkoły odbędzie 18 września.

ZAPISY  2020/21 po ostatnich zajęciach w czerwcu, prześlemy Państwu warunki na  kolejny rok szkolny, w tym liczne niespodzianki, jubileuszowe promocje oraz dodatkowy bonus… za pozostanie z nami do końca  tego…niezwykłego roku szkolnego 😊

WIOSNA-LATO Z YORKIEM  czyli jak pozostać w kontakcie z angielskim:

• KONWERSACYJNY KURS SURVIVAL ENGLISH  zapraszamy na praktyczny intensywny ‘ miesiąc w semester’ 1h/ 18,3 zł w siedzibie szkoły lub online.
  • LEKCJE INDYWIDUALNE W YORKU/W FIRMIE certifikat MSUES upoważnia nas także do prowadzenia szkoleń z dofinansowaniem UE do 85%,   zarówno w siedzibie szkoły jak i  online

Zapraszamy na naszą stronę www.york.edu.pl –  więcej informacji w zakładce Wakacje.  W kwestii organizacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem

FACEBOOK  Prosimy o polubienie naszej strony na FB, gdzie pojawiają się ciekawostki językowe, kulturowe, aktualne informacje, konkursy i nowe promocje: https://www.facebook.com/york.school.of.english/