Witamy Państwa bardzo serdecznie po wakacjach.

Programy nauczania dla słuchaczy na 2020/21, sylabusy realizacji celów nauczania dla lektorów oraz grafiki grup oraz terminy zajęć są także opracowane – prosimy o jak najszybsze potwierdzenie terminu swoich zajęć. Skończyliśmy też malowanie szkoły i wprowadzamy nowe procedury, gdyż planujemy z powrotem bezpieczne zajęcia w salach w Yorku – szczegóły wkrótce.

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/21 trwają. Rok szkolny dla dzieci i młodzieży rozpoczyna się 28 września, dla dorosłych 5 października. Informujemy uprzejmie, że o miejscu w grupie decyduje kolejność wpłat. PŁATNOŚCI  można dokonywać gotówką, kartą lub  przelewem na konto Studium Języka  Angielskiego ‘York’ 80 1600 1462 1831 3942 6000 0001. Planujemy rozpocząć naukę w salach Yorku, natomiast jeżeli będą takie wytyczne, przeniesiemy natychmiast naukę podobnie jaj w semestrze wiosennym na platformę Zoom.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 2020/21

Rozpoczęliśmy 15-tą edycję programu UCZ SIĘ I OSZCZĘDZAJ

1/ Zniżki w roku szkolnym 2020/21:

Kontynuujący rabat do 200 zł odliczany jest od ostatniej raty

Rodzinne w każdym semestrze 30/50 zł dla każdej kolejnej osoby w rodzinie

Studenckie w każdym semestrze 50 zł

 

2/ Nagrody motywacyjne

Słuchacze otrzymują nagrody za postępy i bardzo dobre wyniki w nauce, regularne uczestnictwo w bezpłatnym programie dodatkowym, frekwencję oraz korzystanie z biblio/mediateki.  I nagroda- semestralny kurs angielskiego w grupie Yorku oraz wiele nagród rzeczowych. Zachęcamy do uczestnictwa i zbierania punktów.

3/ Naklejki motywacyjne dla dzieci SP, nagrody niespodzianki na zakończenie roku szkolnego za największą ilość zgromadzonych naklejek  excellent.

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/20. Pod koniec zeszłego roku szkolnego po raz pierwszy od założenia szkoły przełożyliśmy uroczyste zakończenie roku na 18/19 września. Mieliśmy nadzieję, że wirus odpuści i spotkamy się z Państwem w miłej atmosferze i bezpiecznych warunkach. Tym czasem w szkołach nie jest zalecane rozpoczęcie roku szkolnego w dużych grupach/zgromadzeniach. Postanowiliśmy także rozpocząć rok na zajęciach w małych grupach, bez udziału rodziców, a uczniowie otrzymają świadectwa na zajęciach.

30 lecie YORKU: W nadchodzącym roku szkolnym obchodzimy 30 lecie Yorku. Planowaliśmy liczne atrakcje, ale Covid-19 pokrzyżował nasze plany. Jak Państwo wiecie, sytuacja jest dynamiczna. będziemy informować Państwa na bieżąco. W ważnych sprawach będziemy Państwu wysyłać informacje droga e-mailową, więc w razie zmiany adresu, prosimy zawsze o jego aktualizację.

PROGRAMY NAUCZANIA i HARMONOGRAM POSTĘPÓW!

Prosimy o odbiór programu swojego kursu na rok szkolny 2020/21 oraz Indywidualnej Ścieżki Edukacji Językowej. Na tej podstawie dowiecie się Państwo jak dokładnie przebiegać będzie nauka na kolejnych poziomach zaawansowania z uwzględnieniem egzaminów międzynarodowych,  terminów egzaminów, a także przygotowanie do egzaminu w VIII klasie, oraz do matury.

Prosimy zwrócić uwagę na WAŻNE DATY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021:

https://york.edu.pl/o-nas/york-diary/

FACEBOOK: Specjalnie dla naszych fanów, zamieszczamy na bieżąco aktualności z  życia szkoły, zdjęcia, filmiki, ciekawostki, konkursy.  Zachęcamy do polubienia Yorku i dziękujemy za zaufanie   https://www.facebook.com/york.school.of.english

 

Serdecznie zapraszamy !

Dyrekcja, Lektorzy i Biuro