Witamy serdecznie wszystkich słuchaczy w Jubileuszowym roku 30-lecia York School of English.

ZAPISY NA SEMESTR JESIENNO – ZIMOWY  TRWAJĄ! Bezpłatny test kwalifikacyjny – https://york.edu.pl/bezplatne-testy-jezykowe/

PŁATNOŚCI  można dokonywać gotówką, kartą lub przelewem na konto Studium Języka  Angielskiego ‘York’ 80 1600 1462 1831 3942 6000 0001.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 2021/22 – rozpoczęliśmy 15-tą edycję programu UCZ SIĘ I OSZCZĘDZAJ

1/ Zniżki w roku szkolnym 2021/22:

  • Rabat 100 zł dla dzieci i młodzieży przy wpłacie do 31 lipca
  • Rabat 200 zł dla dorosłych przy wpłacie do 31 sierpnia
  • Kontynuujący rabat do 200 zł odliczany jest od ostatniej raty
  • Rodzinna w każdym semestrze 50 zł dla każdej kolejnej osoby w rodzinie
  • Studencka w każdym semestrze 50 zł

2/ Nagrody motywacyjne

Słuchacze otrzymują nagrody za postępy i bardzo dobre wyniki w nauce, regularne uczestnictwo w bezpłatnym programie dodatkowym, frekwencję oraz korzystanie z biblio/mediateki.  I nagroda- semestralny kurs angielskiego w grupie Yorku oraz wiele nagród rzeczowych. Zachęcamy do uczestnictwa i zbierania punktów.

3/ Naklejki motywacyjne dla dzieci SP, nagrody niespodzianki na zakończenie roku szkolnego za największą ilość zgromadzonych naklejek  excellent.

PROGRAMY NAUCZANIA i HARMONOGRAM POSTĘPÓW!

Prosimy o odbiór programu swojego kursu na rok szkolny 2021/21 oraz Indywidualnej Ścieżki Edukacji Językowej. Na tej podstawie dowiecie się Państwo jak dokładnie przebiegać będzie nauka na kolejnych poziomach zaawansowania z uwzględnieniem egzaminów międzynarodowych,  terminów egzaminów, a także przygotowanie do egzaminu w VIII klasie, oraz do matury.

FACEBOOK: Specjalnie dla naszych fanów, zamieszczamy na bieżąco aktualności z  życia szkoły, zdjęcia, filmiki, ciekawostki, konkursy.  Zachęcamy do polubienia Yorku i dziękujemy za zaufanie   https://www.facebook.com/york.school.of.english

 

Serdecznie zapraszamy !

Dyrekcja, Lektorzy i Biuro