Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl
MENU

Kursy

STRONA GŁÓWNA / Kursy

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

YORK specjalizuje się w nauczaniu angielskiego dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Nauka z dyplomowanymi lektorami non-native speakers (anglistami) oraz non – native speakers pozwoli na szybkie przełamanie oporów w mówieniu. YORK skutecznie przygotuje Cię do zdania egzaminów gimnazjalnych, matury oraz Cambridge University FCE, CAE, CPE lub IELTS.

Z ankiet przeprowadzanych wśród naszych słuchaczy wynika, że około 50% słuchaczy wybiera YORK na podstawie rekomendacji znajomych lub rodziny obecnych i byłych studentów szkoły, co może świadczyć o bardzo dobrej opinii szkoły (Patrz: Referencje). YORK oferuje szeroką gamę usług: kursy językowe dla dzieci od 4 lat, młodzieży i dorosłych także 50+ oraz szkolenia językowe dla firm – angielski ogólny i specjalistyczny

YORK specjalizuje się w przygotowaniu słuchaczy do egzaminów Cambridge English. Statystyka zdawalności egzaminów FCE, CAE oraz  CPE wynosi średnio 95% od 1999 roku, co sugeruje najwyższy profesjonalizm instytucji i bardzo wysokie standardy akademickie. Od 2011 roku egzaminy FCE i CAE odbywają w siedzibie YORKU co jest wyrazem zaufania  części Cambridge University- czyli Cambridge English  Language Assessment- wiodącej na świecie instytucji w organizacji renomowanych egzaminów międzynarodowych.

Nasze kursy

Kursy dla dzieci

Angielski dla dzieci w wieku 4-5 lat w grupach dla początkujących KITTENS i w grupach dla kontynuujących RABBITS oraz kursy dla 6 latków w grupach KOALAS to prowadzone od kilkunastu lat i cieszące się dużym zainteresowaniem kursy dla dzieci przedszkolnych.

.

kursy dla młodzieży

Kursy angielskiego organizowane są w Yorku na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych.

.

Kursy dla dorosłych

York School of English specjalizuje się w skutecznym przygotowaniu do egzaminów Cambridge English.

.

Kursy dla osób 55+

Program skierowany jest dla wszystkich dorosłych pragnących porozumiewać się angielskim w ważnych sytuacjach życiowych.

.

Program dodatkowy

Dla osób, które z różnych powodów opuściły zajęcia lub mają trudności z utrzymaniem tempa pracy.

.

Kursy dla firm

York prowadzi szkolenia językowe dla firm o rozmaitych profilach.

.

Oferta wakacyjna

Oferta wyjazdów edukacyjnych w Polsce i za granicą. Wakacyjne kursy językowe to bardzo dobry sposób na zdobycie praktycznych umiejętności językowych.

.

Kursy językowe za granicą

Dysponujemy bardzo szeroką ofertą wyjazdów edukacyjnych do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii, USA, Kanady lub na Maltę.

.

Lekcje indywidualne

York School of English organizuje lekcje indywidualne one to one i zajęcia grupowe na żądanie w siedzibie szkoły i w firmie.

.
  • Zapis na NewsletterZobacz poprzednie wydania Newslettera