Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl
MENU

Lekcje indywidualne

STRONA GŁÓWNA / Lekcje indywidualne

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

York School of English organizuje lekcje indywidualne one to one i zajęcia grupowe na żądanie w siedzibie szkoły i w firmach i instytucjach. Długość kursu, częstotliwość zajęć i program opracowywane są na podstawie analizy potrzeb - needs analysis. Dyrektor d/s Nauczania York School doradzi wybór programu- profilu kursu- w zależności od poziomu zaawansowania i potrzeb zawodowych.

Zajęcia prowadzą doświadczeni i certyfikowani filolodzy z Grecji, Hiszpanii, Polski, Portugalii lub Włoch oraz wyłącznie dyplomowani nieustannie się rozwijający native speakers z Wielkiej Brytanii czy Irlandii.

Obowiązuje cennik lekcji indywidualnych. W przypadku zajęć 10.00-15.00 oraz 19.30-21.00 obowiązują niższe ceny. Uczniom indywidualnym przysługują zgodnie z Regulaminem York School zajęcia dodatkowe : bezpłatne kluby konwersacyjne i dyskusyjne oraz możliwość korzystania w York Resource Centre.

Koszt lekcji indywidualnych i grupowych

ikona

angielski konwersacje General English

60 minut - 120-125 zł zł 90 minut - 175-180 zł zł

ikona

Kursy specjalistyczne Business English, Cambridge FCE, CAE, CPE, IELTS i inne

60 minut - 135-140 zł zł 90 minut - 185-190 zł zł

Regulamin kursów indywidualnych

  W przypadku kursów indywidualnych lub szkoleń dla firm i instytucji, po ustaleniu poziomu zaawansowania uczestników, celów edukacyjnych oraz programu szkolenia, York School podpisuje odpowiednią Umowę z Zamawiającym. <li York School of English, zwany dalej Wykonawcą, zobowiązuje się do wykonania wszystkich zajęć zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. W przypadku choroby lektora zleca się zastępstwo lub przesunięcie terminu w czasie odpowiednim dla Klienta.
 1. Klienci szkoleń na żądanie otrzymują także Regulamin zajęć grupowych w York School of English. Z wyjątkiem konsultacji tutorials one to one, przysługują im prawa jakie posiadają pozostali uczestnicy kursów m.in. możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych oraz korzystania nieodpłatnie z biblio/mediateki anglojęzycznej.
 2. Lektorzy Wykonawcy zobowiązani są do realizacji programu zgodnie z Analizą Potrzeb i założeniami metodycznymi, do przeprowadzania testów kontrolnych, prowadzenia dziennika, rejestracji obecności.
 3. Na zakończenie szkolenia Zamawiający otrzymuje Ocenę Postępów Progress Reports, Zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu lub Świadectwo ukończenia całego stopnia zaawansowania.
 4. Podręcznik zawarty jest w cenie szkolenia w przypadku grupy do 5 osób oraz umowy na 120 godzin lekcyjnych.
 5. Zamawiający może przełożyć dwa spotkania w miesiącu w przypadku zajęć 2 x w tygodniu. Wymagane jest zgłoszenie do godz. 17.00 dnia poprzedzającego (zmiany lekcji poniedziałkowych należy zgłosić w piątek: tel 12 415-18-18 lub e-mail: biuro@york.edu.pl) Równocześnie proponujemy odrobienie zajęć możliwie w tym samym tygodniu. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności w obowiązującym terminie, koszty za nieprzeprowadzoną lekcję ponosi Zamawiający.
 6. Faktura dla firm jest wystawiana standardowo z 14 dniowym terminem płatności gotówką, kartą lub lub przelewem na konto: 77 1240 1431 1111 0000 1047 3276. Wpłata po terminie może spowodować naliczenie ustawowych odsetek.
 7. galeria zdjęć

 • Zacznij naukę języka angielskiego już dziś!

  Zapoznaj się z naszą ofertą