Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl

STRONA GŁÓWNA / O nas

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

YORK School of English to jedna z najstarszych szkół języka angielskiego w Krakowie i w Polsce. Została założona w 1991 roku na bazie wieloletniej pracy dydaktycznej jej założycieli w Polsce, Wielkiej Brytanii i w USA, a także wieloletniej współpracy z renomowanymi szkołami w Polsce w ramach PASE www.pase.pl  oraz ze szkołami brytyjskimi zrzeszonymi w międzynarodowym systemie QUALITY ENGLISH www.quality-english.com i uznanymi przez British Council.

Misja i cele

Nieustanny rozwój w dziedzinie nauczania języka angielskiego zgodnie ze światowymi trendami w metodyce i technikach nauczania języków obcych, oferowanie usług na wysokim poziomie, czego gwarancją jest dobrowolne poddawanie się co 3 lata audytowi PASE.

Krzewienie kultury i edukacji europejskiej poprzez zatrudnianie doświadczonych anglistów non-native speakers i dyplomowanych lektorów native speakers głównie z Wielkiej Brytanii, tak aby nauka była skuteczna i atrakcyjna.

Zapewnienie profesjonalnej opieki metodycznej nad procesem nauczania jako gwarancja oszczędności czasu, pieniędzy i stresu Słuchaczy.

Zapewnienie komfortowych warunków nauki, nieustanny rozwój i wprowadzanie innowacji organizacyyjnych i technologicznych w tym nowoczesnych multimediów.

Szerzenie tolerancji, uczenie kreatywności, edukacja w dziedzinie kultury anglojęzycznej.

Najwyższa etyka działania w dziedzinie zarządzania i marketingu zgodnie z wysokimi standardami Recognition Scheme PASE.

Poziomy zaawansowania, cele nauczania i długofalowe założenia dydaktyczne opracowane są zgodnie z założeniami CEFR - Common European Framework of Reference for Languages: Learning Testing, Assessment - obszernego dokumentu, który jest najbardziej współczesnym opisem procesów nauczania i przyswajania języków obcych. YORK oferuje wieloletni program nauczania opracowany według nowoczesnych założeń metodycznych i w oparciu o najnowsze materiały i technologie zgodnie z założeniem blended learning - połączenie metod tradycyjnych z nowoczesnymi cyfrowymi: oryginalne brytyjskie podręczniki, w tym w wersji cyfrowej digital, rzutniki multimedialne, tablica interaktywna i platforma e-learningowa (na życzenie). Szkolenia językowe realizowane są wyłącznie przez doświadczonych filologów anglistów we współpracy z dyplomowanymi native speakers i wzbogacane ciekawymi i praktycznymi materiałami uzupełniającymi. Proces nauczania jest monitorowany przez doświadczonych metodyków w tym egzaminatorów Cambridge English Language Assessment.

Certyfikat Pase

YORK ma prawo do używania prestiżowego znaku "Recognized by PASE", będącego dowodem najwyższej jakości nauczania. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości Nauczania Języków Obcych PASE, www.pase.pl które to jest jedyną organizacją w Polsce, zajmującą się nadzorowaniem i promowaniem standardów w nauczaniu języka angielskiego. PASE jest członkiem stowarzyszonym EAQUALS - The European Association for Quality Language Services.

Certyfikat quality english

YORK ma prawo do używania prestiżowego międzynarodowego znaku Quality English-The Best Independent Language Schools, będącego dowodem najwyższej jakości nauczania

Certyfikat MSUES

YORK ma prawo do używania polskiego prestiżowego znaku MSUES, będącego dowodem najwyższej jakości nauczania. Certyfikat MSUES zgodnie z wymogami BUR i PARP -ogólnopolskiego systemu firm szkoleniowych, uprawnia szkołę YORK do prowadzenia szkoleń w ramach EFS Funduszy Europejskich i regionalnych w tym Bony Szkoleniowe w projekcie 'Kierunek Kariera' www.pociagdokariery.pl oraz Małopolskie Bony Rozwojowe www.mbon.pl

wirtualny spacer

Zobacz jak wygląda nasza szkoła

kompleksowe nauczanie

YORK specjalizuje się w nauczaniu angielskiego dzieci od 4 lat, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych. Nauka z doświadczonymi anglistami oraz z dyplomowanymi i certyfikowanymi native speakers pozwala na szybkie przełamanie oporów w mówieniu. YORK skutecznie przygotowuje do zdania egzaminów gimnazjalnych, matury oraz Cambridge English FCE, CAE, CPE lub IELTS.

kursy dla dzieci

kursy dla młodzieży

kursy dla dorosłych

kursy dla firm

zaufanie słuchaczy i instytucji

Z ankiet przeprowadzanych wśród słuchaczy YORK School wynika, że około 50% słuchaczy wybiera szkołe na podstawie rekomendacji znajomych lub rodziny, obecnych i byłych studentów szkoły, co może świadczyć o bardzo dobrej opinii szkoły (Patrz: Referencje). YORK oferuje szeroką gamę usług: kursy językowe dla dzieci od 4 lat, młodzieży i dorosłych także 50+ oraz szkolenia językowe dla firm - angielski ogólny i specjalistyczny

YORK School specjalizuje się w przygotowaniu słuchaczy do egzaminów Cambridge University. Statystyka zdawalności egzaminów FCE, CAE i CPE wynosi średnio 95% od 1999 roku, co sugeruje najwyższy profesjonalizm instytucji i bardzo wysokie standardy akademickie. Od 2011 roku egzaminy FCE i CAE odbywają w siedzibie YORKU, co jest wyrazem zaufania University of Cambridge- Cambridge English Assessment, wiodącej na świecie instytucji w organizacji renomowanych egzaminów międzynarodowych.

Wideo o naszej szkole

27 Lat działalności York!

• Zapis na NewsletterZobacz poprzednie wydania Newslettera