Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl
MENU

Dlaczego szkoła językowa

STRONA GŁÓWNA / Dlaczego szkoła językowa

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

DLACZEGO DOBRA SZKOŁA JĘZYKOWA i zajęcia w grupie.

 

Rodzice chcąc poprawić umiejętności językowe swoich dzieci stają przed wyborem: zapisać swoje dziecko do szkoły językowej czy też na prywatne lekcje. Wielu rodziców wychodzi z założenia, że skoro na korepetycjach nauczyciel poświęca uwagę tylko ich dziecku to efekty nauczania automatycznie muszą być lepsze.

 

Niestety wg naszych 30 lat doświadczeń, lekcje indywidualne w domu tzw. Korepetycje są najczęściej tylko uzupełnieniem nauki szkolnej na niskim poziomie zaawansowania.

Poza tym, nauczyciel, także native speaker, poza tym, że mówi po angielsku nie ma kompetencji metodycznych, programu nauczania i nie zna celów każdej lekcji. Najczęściej robi to co lubi najbardziej, nie planując czego nauczy w przyszłości, a najczęściej po prostu przerabia na prośbę ucznia materiał szkolny.

 

Aby jak najszybciej skutecznie uzyskać płynność językową oraz nie tracić czasu i pieniędzy, potrzeba nauki zorganizowanej, z góry zaplanowanej, konsekwentnie realizowanej i systematycznie sprawdzanych postępów. Stąd konieczny jest wieloletni program nauczania, wykwalifikowana kadra dyplomowanych nieustannie podnoszących swoje kompetencje lektorów, w tym niezbędnego w każdej grupie dyplomowanych lektorów native speakers, oraz co istotne  w szkołach ze znakiem PASE i QUALITY ENGLISH – to opieka i weryfikacja procesu nauczania prowadzona przez doświadczonych metodyków oraz Dyrektora ds. Nauczania.

Lektorzy native speakers w szkołach PASE www.pase.pl nie tylko mają ukończone studia wyższe i niezbędny kurs metodyczny TEFL, na przykład CELTA, uprawniający ich do uczenia języka angielskiego jako obcego oraz doświadczenie, ale także mają obowiązek uczestniczenia w szkoleniach organizowanych lub sponsorowanych przez szkołę językową. Na każdym poziomie zaawansowania  i dla każdej grupy wiekowej lektorzy w Yorku realizują opracowany przez metodyków wieloletni program nauczania, nie uczą materiału niedostosowanego do wieku i poziomu, a postępy słuchaczy poddają regularnej ocenie.

Dzięki ich nauczaniu uczniowie nie tylko przyswajają reguły języka, ale przed wszystkich nabierają pewności siebie i swobodnie komunikują się w języku angielskim, a w konsekwencji będąc zawsze na wyższym poziomie językowym aniżeli rówieśnicy w klasie, zdają znakomicie egzaminy będąc zawsze jednym z najlepszych uczniów.

 

W York School of English stawiamy na ciągły rozwój i innowacje. Stąd 95% skuteczność słuchaczy w zdawaniu egzaminów międzynarodowych Cambridge University obecnie Cambridge English Assessment ( statystyka obejmuje wszystkie sesje egzaminacyjne od 1999 roku).

Słuchacze w Yorku zdają egzamin Cambridge University FCE na poziomie B2 w VIII klasie SP lub I LO  (w szkole  jest to A2/B1), a w II lub III klasie LO zdają egzamin Cambridge Advanced in English potocznie nazwany CAE – na poziomie zaawansowanym C1 lub najwyższym C2.

 

Reasumując, nauka w grupie w uznanej sprawdzonej szkole językowej jest nie tylko bardziej skuteczna i przyjemna niż lekcja indywidualna, ale koszt lekcji w Yorku w małej grupie to tylko około 18 zł /45 minut, a więc nie warto tracić czasu i pieniędzy z korepetytorem. Dodatkowo na każdą usługę wystawiana jest też obowiązkowo faktura i jest odprowadzany podatek.

 

Zapraszamy na bezpłatną i niezobowiązująca konsultację celem omówienia rozwoju językowego swojego dziecka.

  • Chcesz skorzystać z oferty kursu języka angielskiego?

    Sprawdź szczegóły: Promocje, Ceny, Terminy