Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl
MENU

Dlaczego szkoła językowa

STRONA GŁÓWNA / Dlaczego szkoła językowa

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

DLACZEGO DOBRA SZKOŁA JĘZYKOWA i zajęcia w grupie.

 

Rodzice, chcąc poprawić umiejętności językowe swoich dzieci, stają przed wyborem: zapisać swoje dziecko do szkoły językowej czy na prywatne lekcje. Wielu rodziców wychodzi z założenia, że skoro na korepetycjach nauczyciel poświęca uwagę tylko ich dziecku to efekty nauczania automatycznie muszą być lepsze.

 

Niestety według naszych 30 lat doświadczenia, lekcje indywidualne w domu, korepetycje są najczęściej tylko uzupełnieniem nauki szkolnej na niskim poziomie zaawansowania.

Ponadto nauczyciel, także native speaker, poza tym, że mówi po angielsku nie ma kompetencji metodycznych, programu nauczania i nie zna celów kolejnych lekcji. Najczęściej robi to, co lubi najbardziej, nie planując czego nauczy w przyszłości. Najczęściej po prostu przerabia na prośbę ucznia materiał szkolny.

 

Aby jak najszybciej skutecznie uzyskać płynność językową, a przede wszystkim nie tracić czasu i pieniędzy, potrzeba nauki zorganizowanej, z góry zaplanowanej, konsekwentnie realizowanej oraz systematycznie sprawdzanych postępów. Stąd konieczny jest wieloletni program nauczania, wykwalifikowana kadra dyplomowanych, nieustannie podnoszących swoje kompetencje lektorów, w tym niezbędnych w każdej grupie dyplomowanych lektorów native speakers. W dodatku, co istotne  w szkołach ze znakiem PASE i QUALITY ENGLISH – sprawowana jest ciągła opieka i weryfikacja procesu nauczania prowadzona przez doświadczonych metodyków oraz Dyrektora ds. Nauczania.

Lektorzy native speakers w szkołach PASE www.pase.pl nie tylko mają ukończone studia wyższe i niezbędny kurs metodyczny TEFL, na przykład CELTA, uprawniający ich do uczenia języka angielskiego jako obcego oraz doświadczenie, ale także mają obowiązek uczestniczenia w szkoleniach organizowanych lub sponsorowanych przez szkołę językową. Na każdym poziomie zaawansowania  i dla każdej grupy wiekowej lektorzy w Yorku realizują opracowany przez metodyków wieloletni program nauczania, nie uczą materiału niedostosowanego do wieku i poziomu, a postępy słuchaczy poddają regularnej ocenie.

Dzięki ich nauczaniu uczniowie nie tylko przyswajają reguły języka, ale przed wszystkich nabierają pewności siebie i swobodnie komunikują się w języku angielskim, a w konsekwencji – będąc zawsze na wyższym poziomie językowym aniżeli rówieśnicy w klasie, zdają znakomicie egzaminy będąc zawsze jednym z najlepszych uczniów.

 

W York School of English stawiamy na ciągły rozwój i innowacje. Stąd 95% skuteczność słuchaczy w zdawaniu egzaminów międzynarodowych Cambridge University obecnie Cambridge English Assessment (statystyka obejmuje wszystkie sesje egzaminacyjne od 1999 roku).

Słuchacze w Yorku zdają egzamin Cambridge University FCE na poziomie B2 w VIII klasie SP lub I LO  (w szkole  jest to A2/B1), a w II lub III klasie LO zdają egzamin Cambridge Advanced in English potocznie nazwany CAE – na poziomie zaawansowanym C1 lub najwyższym C2.

 

Reasumując, nauka w grupie w uznanej sprawdzonej szkole językowej jest nie tylko bardziej skuteczna i przyjemna niż lekcja indywidualna, ale koszt lekcji w Yorku w niewielkiej grupie to tylko około 18 zł /45 minut, a więc nie warto tracić czasu i pieniędzy z korepetytorem. Dodatkowo na każdą usługę wystawiana jest też obowiązkowo faktura i jest odprowadzany podatek.

 

Zapraszamy na bezpłatną i niezobowiązująca konsultację celem omówienia rozwoju językowego swojego dziecka.

  • Zapis na NewsletterZobacz poprzednie wydania Newslettera