Facebook icon

Nasz zespół

STRONA GŁÓWNA / Nasz zespół

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

Ewa Krupska, MA

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska,
Cambridge CPE, tłumacz przysięgły

Ewa Ehrenhalt-Zając, MA

Metodyk

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska
egzaminator ESOL Cambridge University

Biuro

SARA KUBIŃSKA, BA

Assistant Secretary

Akademia Ignatianum w Krakowie, Administracja i polityka publiczna

Agata Eychler, MA

Kierownik Biura

Uniwersytet Warszawski, Psychologia

JOANNA STASIK, BA

Assistant Secretary

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Filologia Angielska

Nasi Lektorzy

Zgodnie z wymogami Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE i międzynarodowego QUALITY ENGLISH , wszyscy lektorzy YORK SCHOOL, zarówno polscy filolodzy angliści jak i dyplomowani  non-native speakers oraz lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne i doświadczenie. Oprócz dyplomów ukończenia studiów wyższych BA , MA lub PhD,  lektorzy non-native oraz native speakers  z Wielkiej Brytanii ,  posiadają certyfikaty z metodyki nauczania języka angielskiego jako język obcy, głównie  CELTA lub TRINITY.

Rosanna Lloyd B.A.

emailr.lloyd@york.edu.pl

B.A. English and American Literature, Kent University, Canterbury. Cambridge University CELTA Certificate. Cambridge TKT: Young Learners Exam – Band 3. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Arthur Bishop M.S.

emaila.bishop@york.edu.pl

B.A. in Medical Microbiolgy M.S. in Plant Biotechnology for Emerging Economies Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Sylwia Ciupek-Preston

emails.ciupek@york.edu.pl

Cambridge Teaching Knowledge Test Modules 1,2,3. ELE Certificate. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli.

Conor Dinan B.A.

emailc.dinan@york.edu.pl

B.A. in Oriental Studies, Honours School. Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Nuria Rios Fernandez M.A.

emailn.fernandez@york.edu.pl

B.A. in English Literature and English Language. M.S. in Teacher Training for Secondary Education with speciality in Languages. TEFL Certificate, Manachester. Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Andrzej Kajtoch M.A.

emaila.kajtoch@york.edu.pl

York senior teacher Uniwersytet Wrocławski, filologia angielska, Cambridge English Language Assessment examiner. Główne specjalności: młodzież, dorośli, szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Janusz Konieczko M.A.

emailj.konieczko@york.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński, Filologia angielska, Cambridge Proficiency Cerificate CPE. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Luke Kelly B.A.

emaill.kelly@york.edu.pl

B.A. in History, Gloucestershire University. CELT-P Certificate, TEFL-Young Learners Certificate of Cambridge University and Trinity College. TEFL-Young Learners Certificate Główne specjalności: dzieci, młodzież, dorośli.

Irina Militaru B.A.

emaili.militaru@york.edu.pl

B.A. in Foreign Languages and Literature. B.A. in History. TEFL Certificate, China. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Despina Passali B.A.

emaild.passali@york.edu.pl

B.A. in English Language and Literature. CELTA- IH Budapest 2018. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Arianna Peirano M.A.

emaila.peirano@york.edu.pl

B.A. in Languages and Economic and Legal Institution. M.A. in International and Diplomatic Science. M.A. in Diplomacy. CELTA Certificate, Budapest 2016. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Adam Preston M.A.

emaila.preston@york.edu.pl

M.A. in History and Sociology, Glasgow. CELTA Certificate, 2007, DELTA Module 1, 2015. IELTS Examiner Training 2016. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Malvina Sharashidze M.A.

emailm.sharashidze@york.edu.pl

BA of Humanities in English Philology, Batumi State University Georgia, M.A in Higher Education Administration Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli.

• Zacznij naukę języka angielskiego już dziś!

Zapoznaj się z naszą ofertą