Facebook icon

Nasz zespół

STRONA GŁÓWNA / Nasz zespół

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

Ewa Krupska, MA

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska,
Cambridge CPE, tłumacz przysięgły

Ewa Ehrenhalt-Zając, MA

Metodyk

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska

Biuro

GABRIELA DYBAŁ

Assistant Secretary

Uniwersytet Jagielloński. Psychologia stosowana.

Agata Eychler, MA

Kierownik Biura

Uniwersytet Warszawski, Psychologia

IZABELA ZASADNY

Assistant Secretary

Uniwersytet Pedagogiczny. Filologia angielska.

Nasi Lektorzy

Zgodnie z wymogami Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE i międzynarodowego QUALITY ENGLISH , wszyscy lektorzy YORK SCHOOL, zarówno polscy filolodzy angliści jak i dyplomowani  non-native speakers oraz lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne i doświadczenie. Oprócz dyplomów ukończenia studiów wyższych BA , MA lub PhD,  lektorzy non-native oraz native speakers  z Wielkiej Brytanii ,  posiadają certyfikaty z metodyki nauczania języka angielskiego jako język obcy, głównie  CELTA lub TRINITY.

William Ash B.A.

emailw.ash@york.edu.pl

B.A. in Anthropology and International Developement at the University of Sussex. CELTA. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Sam Batch B.A.

emails.batch@york.edu.pl

B.A. in History and Heritage Management at Lancaster University. TEFL certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Enrique Garcia Calderon M.A.

emaile.garcia@york.edu.pl

M.A. in Occupational Risk Prevention: Safety at Work, Industrial Hygiene, and Ergonomics. TEFL Certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Andrew Cavadino B.Sc.

emaila.cavadino@york.edu.pl

QTS at the University of Leeds. TEFL Certificate. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Pam Donald B.A.

emailp.donald@york.edu.pl

B.A. in Humanities with Classical Studies The Open University. Cambridge CELTA Certificate, Full DELTA. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Brendan Flaherty M.A.

emailb.flaherty@york.edu.pl

M.A. in Fine Art from National College of Art and Design, Dublin. CELTA, Dublin. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Janusz Konieczko M.A.

emailj.konieczko@york.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński, Filologia angielska, Cambridge Proficiency Cerificate CPE. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Carmen Marquez M.A.

emailc.marquez@york.edu.pl

B.A. in English Language and Literature M.A. in Advanced Linguistic Skills M.A. in Teaching in Secondary Schools, Vocational Training Centres and Language Schools. TEFL. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Julia Markiewicz M.A.

emailj.markiewicz@york.edu.pl

M.A. in Psychology Jagiellonian University. CELTA Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Vasilis Theodorakis B.A.

emailv.theodorakis@york.edu.pl

B.A. in Finances and Accounting. CELTA 120 hours. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Manuel Vega B.A.

emailm.vega@york.edu.pl

B.A. in Industrial Design. CELTA. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Alexandra De Vita B.A.

emailadevita@york.edu.pl

B.A. in Humanities at UQAM. TEFL Certificate. Główne specjalności: Young Lerners, Młodzież, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

• Chcesz skorzystać z oferty kursu języka angielskiego?

Sprawdź szczegóły: Promocje, Ceny, Terminy