Facebook icon

Nasz zespół

STRONA GŁÓWNA / Nasz zespół

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

Ewa Krupska, MA

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska,
Cambridge CPE, tłumacz przysięgły

Ewa Ehrenhalt-Zając, MA

Metodyk

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska

Biuro

GABRIELA DYBAŁ

Assistant Secretary

Uniwersytet Jagielloński. Psychologia stosowana.

Agata Eychler, MA

Kierownik Biura

Uniwersytet Warszawski, Psychologia

IZABELA ZASADNY

Assistant Secretary

Uniwersytet Jagieloński. Filologia angielska.

Nasi Lektorzy

Zgodnie z wymogami Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE i międzynarodowego QUALITY ENGLISH , wszyscy lektorzy YORK SCHOOL, zarówno polscy filolodzy angliści jak i dyplomowani  non-native speakers oraz lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne i doświadczenie. Oprócz dyplomów ukończenia studiów wyższych BA , MA lub PhD,  lektorzy non-native oraz native speakers  z Wielkiej Brytanii ,  posiadają certyfikaty z metodyki nauczania języka angielskiego jako język obcy, głównie  CELTA lub TRINITY.

Charles Caldecott B.A.

emailc.caldecott@york.edu.pl

B.A. in History of Art. TEFL Certificate. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, szkolenia dla firm i instytucji.

Francesca Cesarino B.A.

emailf.cesarino@york.edu.pl

B.A. in Philosophy. TEFL Certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Nana Dlamini B.A.

emailn.dlamini@york.edu.pl

B.A. in International Communication Tshwane University of Technology. TEFL certificate. Główne specjalności: Young Lerners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Pam Donald

emailp.donald@york.edu.pl

B.A. in Humanities with Classical Studies The Open University. Cambridge CELTA Certificate, DELTA Module 3. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Nuria Rios Fernandez M.A.

emailn.fernandez@york.edu.pl

B.A. in English Literature and English Language. M.S. in Teacher Training for Secondary Education with speciality in Languages. TEFL Certificate, Manachester. Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Brendan Flaherty M.A.

emailb.flaherty@york.edu.pl

M.A. in Fine Art from National College of Art and Design, Dublin. CELTA, Dublin. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Janusz Konieczko M.A.

emailj.konieczko@york.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński, Filologia angielska, Cambridge Proficiency Cerificate CPE. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Laura Kerr B.A.

emaill.kerr@york.edu.pl

B.A. Developmental Psychology University of Sussex. Cambridge CELTA Certificate, TQUK. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Carmen Marquez M.A.

emailc.marquez@york.edu.pl

B.A. in English Language and Literature M.A. in Advanced Linguistic Skills M.A. in Teaching in Secondary Schools, Vocational Training Centres and Language Schools. TEFL. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Julia Markiewicz M.A.

emailj.markiewicz@york.edu.pl

M.A. in Psychology Jagiellonian University. CELTA Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Vasilis Theodorakis B.A.

emailv.theodorakis@york.edu.pl

B.A. in Finances and Accounting. CELTA 120 hours. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Manuel Vega B.A.

emailm.vega@york.edu.pl

B.A. in Industrial Design. CELTA. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

• Zapis na NewsletterZobacz poprzednie wydania Newslettera