Facebook icon

Nasz zespół

STRONA GŁÓWNA / Nasz zespół

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

Ewa Krupska, MA

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska,
Cambridge CPE, tłumacz przysięgły

Ewa Ehrenhalt-Zając, MA

Metodyk

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska
egzaminator ESOL Cambridge University

Biuro

JOANNA STASIK, BA

Assistant Secretary

Uniwersytet Pedagogiczny, Filologia Angielska

Agata Eychler, MA

Kierownik Biura

Uniwersytet Warszawski, Psychologia

ANNA SEREDYKA

Assistant Secretary

Uniwersytet Jagieloński, Psychologia

Nasi Lektorzy

Zgodnie z wymogami Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE i międzynarodowego QUALITY ENGLISH , wszyscy lektorzy YORK SCHOOL, zarówno polscy filolodzy angliści jak i dyplomowani  non-native speakers oraz lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne i doświadczenie. Oprócz dyplomów ukończenia studiów wyższych BA , MA lub PhD,  lektorzy non-native oraz native speakers  z Wielkiej Brytanii ,  posiadają certyfikaty z metodyki nauczania języka angielskiego jako język obcy, głównie  CELTA lub TRINITY.

Arthur Bishop M.S.

emaila.bishop@york.edu.pl

B.A. in Medical Microbiolgy M.S. in Plant Biotechnology for Emerging Economies Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Dean Craddock B.A.

emaild.craddock@york.edu.pl

B.A. in Sociology and Social Policy. B.A. in Social Work. Graduate Certificate in Child Welfare and Protection. CELTA. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Iain Ewart

emaili.ewart@york.edu.pl

Diploma in Town Planning, Member of the Royal Town Planning Institute, Cambridge CELTA. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Nuria Rios Fernandez M.A.

emailn.fernandez@york.edu.pl

B.A. in English Literature and English Language. M.S. in Teacher Training for Secondary Education with speciality in Languages. TEFL Certificate, Manachester. Cambridge University CELTA Certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Patric Higgins B.A.

emailp.higgins@york.edu.pl

B.A. in History and Political Science from Trinity College, Dublin. CELTA, Dublin. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Janusz Konieczko M.A.

emailj.konieczko@york.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński, Filologia angielska, Cambridge Proficiency Cerificate CPE. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Rosanna Lloyd B.A.

emailr.lloyd@york.edu.pl

B.A. English and American Literature, Kent University, Canterbury. Cambridge University CELTA Certificate. Cambridge TKT: Young Learners Exam – Band 3. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Despina Passali B.A.

emaild.passali@york.edu.pl

B.A. in English Language and Literature. CELTA- IH Budapest 2018. Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Arianna Peirano M.A.

emaila.peirano@york.edu.pl

B.A. in Languages and Economic and Legal Institution. M.A. in International and Diplomatic Science. M.A. in Diplomacy. CELTA Certificate, Budapest 2016. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Lesley Richmond M.A.

emaill.richmond@york.edu.pl

M.A. Diploma in Higher Education in Business and IT, TEFL 120 hours. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Malcolm Richmond M.A.

emailm.richmond@york.edu.pl

M.A Peace Studies University of Bradford. Post Graduate Certificate of Education, University of Greenwich. Certficate of Professional Practice Oxford Brookes. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Malvina Sharashidze M.A.

emailm.sharashidze@york.edu.pl

BA of Humanities in English Philology, Batumi State University Georgia, M.A in Higher Education Administration Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli.

• Zacznij naukę języka angielskiego już dziś!

Zapoznaj się z naszą ofertą