Facebook icon

Nasz zespół

STRONA GŁÓWNA / Nasz zespół

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

Ewa Krupska, MA

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska,
Cambridge CPE, tłumacz przysięgły

Ewa Ehrenhalt-Zając, MA

Metodyk

Uniwersytet Jagielloński, filologia angielska

Biuro

GABRIELA DYBAŁ

Assistant Secretary

Uniwersytet Jagielloński. Psychologia stosowana.

Agata Eychler, MA

Kierownik Biura

Uniwersytet Warszawski, Psychologia

IZABELA ZASADNY

Assistant Secretary

Uniwersytet Pedagogiczny. Filologia angielska.

Nasi Lektorzy

Zgodnie z wymogami Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE i międzynarodowego QUALITY ENGLISH , wszyscy lektorzy YORK SCHOOL, zarówno polscy filolodzy angliści jak i dyplomowani  non-native speakers oraz lektorzy native speakers, oprócz doskonałej znajomości języka, posiadają wysokie kwalifikacje metodyczne i doświadczenie. Oprócz dyplomów ukończenia studiów wyższych BA , MA lub PhD,  lektorzy non-native oraz native speakers  z Wielkiej Brytanii ,  posiadają certyfikaty z metodyki nauczania języka angielskiego jako język obcy, głównie  CELTA lub TRINITY.

Kristy Ambrose B.A

emailk.ambrose@york.edu.pl

B.A in Corporate Communication and B.A in Media Studies. TEFL certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Joseph Anguiano B.A

emailj.anguiano@york.edu.pl

B.A. in English at Maryland University. TEFL certificate. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Kahn Baker B.A.

emailk.baker@york.edu.pl

B.A. in English Literature and Phisolophy at Newcastle University. TEFL certificate. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli,

Alicia Barnard B.A.

emaila.barnard@york.edu.pl

National Diploma in Nature Conservation at Tshwane University of Technology. TEFL. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli.

David Bowman B.Sc.

emaild.bowman@york.edu.pl

B.Sc. in Mechanical Engineering at University of South Florida. TEFL. Głowne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli.

Enrique Garcia Calderon M.A.

emaile.garcia@york.edu.pl

M.A. in Occupational Risk Prevention: Safety at Work, Industrial Hygiene, and Ergonomics. TEFL Certificate. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Janusz Konieczko M.A.

emailj.konieczko@york.edu.pl

Uniwersytet Jagielloński, Filologia angielska, Cambridge Proficiency Cerificate CPE. Główne specjalności: Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Julia Markiewicz M.A.

emailj.markiewicz@york.edu.pl

M.A. in Psychology Jagiellonian University. CELTA Główne specjalności: Dzieci, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

Aleksandra Pajk M.A.

emaila.pajk@york.edu.pl

B.A. English Philology, University of Nicolaus Copernicus, Torun. M.A. in TESOL, University College Dublin, Dublin. TEFL. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Specjalistyczne szkolenia dla firm i instytucji.

Preston Naidoo

emailp.naidoo@york.edu.pl

Vasilis Theodorakis B.A.

emailv.theodorakis@york.edu.pl

B.A. in Finances and Accounting. CELTA 120 hours. Główne specjalności: Young Learners, Młodzież, Dorośli, Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji.

• Chcesz skorzystać z oferty kursu języka angielskiego?

Sprawdź szczegóły: Promocje, Ceny, Terminy