Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl
MENU

Kursy dla dorosłych

STRONA GŁÓWNA / Kursy dla dorosłych

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

ZASADY ORGANIZACYJNE

Konwersacyjne kursy standardowe dla dorosłych odbywają się: 2 x 90 minut tygodniowo (grupy 7-10 osób), 2 x 75 minut (grupy 5-6 osób) lub 2 x 60 minut ( 4 osoby) . Zajęcia mają miejsce w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki rano i wieczorem w terminach: 8.15-9.45, 10.00-11.30, 17.45-19.15 oraz 19.30-21.00. Istnieje możliwość stworzenia kursu intensywnego 3 x 90 minut tygodniowo.

Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy głównie filolodzy angliści z Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Polski, Portugalii lub Włoch na zmianę z wyłącznie dyplomowanymi i certyfikowanymi lektorami native speakers przede wszystkim z Wielkiej Brytanii.
Konwersacje prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 4, 5, 6 lub 7-10 osobowych na 9 poziomach zaawansowania.
Proponujemy wybór terminów w około 30 grupach dorosłych; na każdym poziomie wybór kilku terminów (o miejscu w danej grupie decyduje kolejność wpłat).

Metodyka

Program realizowany jest metodą Blended Learning - połączenie nowoczesnych metod i technik nauczania z zastosowaniem metody komunikatywnej - z naciskiem na zajęciach na mówienie (speaking) i rozumienie (listening), a jako zadanie domowe czytanie (reading) i pisanie (writing)- głównie w ramach platformy edukacyjnej on-line Pearson MyLab.

Program realizowany jest w oparciu o najnowsze brytyjskie materiały dydaktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, takich jak tablica interaktywna, rzutniki multimedialne, kasety CD i DVD. Podręczniki wiodące, w tym ich wersje cyfrowe Pearson Speakout i Expert oraz standardowe takich wydawnictw jak Oxford University Press, Macmillan czy Cambridge University Press uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur językowych.

Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i egzaminy sprawdzające oraz na bezpłatnych zajęciach dodatkowych: konwersacyjnych i językowych jak Conversation i Discussion Clubs lub Language & Exam Workshops. Dodatkowo, zapraszamy do York Resource Centre biblio/mediateki: York oferuje kilka tysięcy tytułów książek dostosowanych do poziomu zaawansowania słuchacza i filmów DVD wersji oryginalnej.
Czytanie i/lub oglądanie filmów stanowi znakomity sposób na utrwalanie słownictwa i zwrotów.

Egzaminy

York School of English specjalizuje się w skutecznym przygotowaniu do egzaminów Cambridge English: Young Learners Flyers, FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Cambridge Advanced ), CPE (Certificate of Proficiency in English). O wysokiej skuteczności Yorku w przygotowaniu do egzaminów Cambridge English świadczy prowadzona od 1999 roku statystyka - 95 % zdawalności egzaminów FCE, CAE i CPE.

O najwyższych standardach Yorku w przygotowaniu do egzaminów Cambridge English może także świadczyć udział w pięciu edycjach Addvantage Programme, uzyskanie Certyfikatu British Council oraz otrzymanie listu gratulacyjnego z British Embassy, Warsaw.

York School of English przygotowuje również zainteresowanych słuchaczy do egzaminów Cambridge English Assessment: IELTS ( International English Language Testing System) oraz biznesowych BEC Vantage (B2) i BEC Higher (C1).

Egzaminy szczegóły

galeria zdjęć

  • Zacznij naukę języka angielskiego już dziś!

    Zapoznaj się z naszą ofertą