Szanowni  Rodzice, Uczniowie

Rok szkolny w Yorku powoli dobiega końca. Dziękujemy Państwu za współpracę i zaufanie i za to, że wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom ostatnich 2 miesięcy.

STUDENTS’ QUESTIONNAIRE -ANKIETA dziękujemy uczniom za liczne sugestie i inspiracje  w majowej ankiecie na Google. Zgodnie z wymogami PASE i Quality English, musieliśmy ostatnio stworzyć wszystkie procedury zgodnie z wymogami jakości- praktycznie od nowa. Kilka z nich weźmiemy pod uwagę przy organizacji następnego jubileuszowego roku szkolnego –  30 lecia  York School, między innymi szybki system komunikacji z rodzicami przy pomocy maili i SMS.

TESTY/EGZAMINY  w maju przeprowadzamy ostatnie testy weryfikujące postępy uczniów. W nauczaniu zdalnym kładziemy także nacisk na zarówno powtórzenie i utrwalenie materiału  jak i oceny końcowe. Gratulujemy wspaniałych postępów wszystkim uczniom z grup FCE i CAE zakwalifikowanym na egzaminy w sesji 20 czerwca.

PROGRESS REPORTS, w którym lektorzy podsumują wyniki całorocznej pracy uczniów, zostaną Państwu przesłane 2-5 czerwca indywidualnie na podany nam mail.

OSTATNIE ZAJĘCIA zgodnie z wynikami ankiet słuchaczy i rodziców oraz decyzjami Ministerstwa Zdrowia i MEN, aby nie narażać nikogo na niepotrzebny stres, ostatnie zajęcia odbędą się online w dniach 27-29 maja na platformie Zoom (wg ankiet z dnia 11-13 maja 56% młodzieży wolało utrzymania nauki w trybie zdalnym do końca roku szkolnego)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO/INAUGURACJA 2020/21  Na podstawie wyników ankiety dla rodziców z 18 maja na Google czyli 81 % głosów za przełożeniem finale na wrzesień,  zdecydowaliśmy wspólnie, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/dla dzieci z grup Kittens, Koalas, Penguins, Kangaroos, Zebras i  Tigers  odbędzie się   w Yorku  w sobotę 19 września;  a z młodzieżą z Dragons, Lions  Bears, OP3,OP4 , FCE i CAE spotkamy się w piątek 18  września.  W programie rozdanie świadectw i nagród  w ramach Programu Lojalnościowego oraz nagród niespodzianek, a wszystko  w połączeniu z uroczystą inauguracją  30- lecia Yorku)

ZAPISY  2020/21  w kolejnym mailu  do połowy czerwca prześlemy Państwu warunki na  kolejny rok szkolny, w tym promocje związane z Programem Lojalnościowym,  Jubileuszem 30-lecia  oraz  bonusem za pozostaniem z nami do końca  obecnego roku szkolnego 😊

WIOSNA-LATO  W YORKU  czyli pozostań w kontakcie z angielskim:

• PÓŁKOLONIA W YORKU (lub online) myślimy, że jest jeszcze za wcześnie dla rodziców na decyzje w kwestii organizacji wakacji.  Z naszej strony,  jesteśmy jak co roku  gotowi na zorganizowanie  półkolonii  zarówno w siedzibie szkoły jak i online. Kurs  przewidziany jest dla dzieci od 11 lat na poziomie A2/B1, a w programie, innowacyjne zajęcia konwersacyjne w tym z native speakers pełne gier językowych oraz projektów. Termin: 29 VI – 10 VII 2020 r.
  • KOLONIE/OBOZY JĘZYKOWE W POLSCE  potwierdzamy  możliwość nauki w dalszych zakątkach Polski (Zakopane, Dźwirzyno, Sabinowo, Międzywodzie).  W programie 30/40 lekcji języka plus wiele dodatkowych atrakcji m.in. wycieczki, zajęcia sportowe i rekreacyjne .
  • KONWERSACYJNY KURS SURVIVAL ENGLISH  DLA DOROSŁYCH   zapraszamy na praktyczny intensywny kurs ‘ miesiąc w semester’ 1h/ 18zł.  Program oraz  szczczegóły na https://york.edu.pl/kursy-online/ lub w siedzibie szkoły
  • LEKCJE INDYWIDUALNE W YORKU/W FIRMIE certifikat MSUES upoważnia York do prowadzenia szkoleń z dofinansowaniem UE do 85%, zarówno w siedzibie szkoły jak i  online

Zapraszamy na naszą stronę www.york.edu.pl –  więcej informacji w zakładce Wakacje.  W kwestii organizacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem

FACEBOOK  Prosimy o polubienie naszej strony na FB, gdzie pojawiają się ciekawostki językowe, kulturowe, aktualne informacje, konkursy i nowe promocje: https://www.facebook.com/york.school.of.english/

Do usłyszenia wkrótce- dziękujemy!