Dziękujemy bardzo, że byliście Państwo z nami kolejny rok. Było nam Was bardzo miło gościć  na corocznym uroczystym zakończeniu roku szkolnego Finale. Mamy nadzieję, że podobał się Państwu program artystyczny w wykonaniu dzieci z grup Penguins, Kangaroos, Zebras, Tigers, Dragons,  Lions i Bears oraz, że przypadły Wam do gustu tegoroczne nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i nagrody niespodzianki, a także ocena końcowa  na świadectwie. 😊 relacja na https://www.facebook.com/york.school.of.english

Serdecznie wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników, a słuchaczom, zdającym w tym tygodniu egzamin FCE i CAE – ogromne GOOD LUCK!

ZAPISY PROMOCJE na rok szkolny 2022/23 . Zaplanowaliśmy już terminy zajęć w przyszłym roku, nazwy grup oraz daty efektywnych zajęć i świąt.  Cenniki i warunki zostały przekazane słuchaczom w czerwcu.  Przypominamy o atrakcyjnych zniżkach dla dzieci i młodzieży: do 100 zł dla wpłacających za I semestr do 30 czerwca lub 50 zł przy wpłacie do 31 lipca. Z kolei dorosłym proponujemy 200 zł do 30 lipca, a 100 zł do 30 sierpnia. Płatności można dokonać w biurze gotówką lub kartą oraz przelewem na konto 80 1600 1462 1831 3942 6000 0001.

UWAGA:  przy wpłacie  za cały rok szkolny, obowiązuje gwarancja ceny, a przy wpłacie odejmowana jest automatycznie promocja wakacyjna oraz zniżka do 200 zł w ramach Programu Lojalnościowego 😊

WAKACJE Przed nami upragniony odpoczynek i relaks! Ale wakacje to także znakomity czas, aby utrwalać angielski w dowolnej formie, gdyż następny poziom zaawansowanie zaczniemy dopiero 28 września. Stąd jeśli nie macie Państwo jeszcze planów na lipiec/sierpień zapraszamy na nasz sprawdzony program:

• PÓŁKOLONIE DLA DZIECI  9-14 lat W YORKU: grupy 7-10 osób; poziom A2-B1; urozmaicone praktyczne zajęcia konwersacyjne z dyplomowanymi lektorami w tym native speakers. Termin: poniedziałek 27 czerwca – piątek 8 lipca w godzinach 10:15-15:15; Koszt 950 zł. W programie m.in. konwersacje, tablica interaktywna, gry językowe, kluby tematyczne – zgodnie z zainteresowaniami, liczne projekty rozszerzające słownictwo i utrwalające zasady językowe.
  • INTENSYWNE KURSY KONWERSACYJNY 19+  najważniejsze sytuacje językowe w ciągu miesiąca 😊 Termin: od 28 czerwca poniedziałki/wtorki/czwartki 18:00–20:30 w przypadku grup 7-10 osób, 890zł/ 40 godzin lekcyjnych  (wg Regulaminu kursów),  materiały w cenie kursu. Zapraszamy na zajęcia z anglistami i lektorami native speakers i najbardziej praktyczny język komunikatywny.

• KOLONIE/OBOZY w POLSCE Zapraszamy na bardzo atrakcyjne kolonie i obozy językowe w Tatrach (Zakopane) lub nad morzem (Darłówko, Międzywodzie). Informacje o warunkach i dostępności lipiec/sierpień  w biurze Yorku.
  • INTERVAC HOME EXCHANGE wakacyjna wymiana domu/mieszkania to w ramach rocznej składki członkowskiej (390zł ) wypoczynek wygodnie i bez kosztów hoteli w dowolnym zakątku świata, poznawanie nowych kultur w sposób niedostępny przy wyborze innych form oraz wspaniała okazja do ćwiczenia angielskiego. Szczegóły na www.intervac-homeexchange.com

BIURO w czerwcu i lipcu jest czynne w godzinach 12.00-19.00. Zapraszamy po odbiór nieodebranych Progress Reports, świadectw i nagród.

BIBLIOTEKA jest czynna w okresie wakacji w godzinach pracy biura. Serdecznie  zapraszamy do York Resource Centre: polecamy głównie książki dostosowane do poziomu zaawansowania od A1- B1+ oraz w wersji oryginalne od poziomu B2.

Życzymy wszystkim wyłącznie udanych wakacji i do zobaczenia wkrótce 😊

Dyrekcja i Pracownicy