Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl
MENU

Kursy dla osób 55+

STRONA GŁÓWNA / Kursy dla osób 55+

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

DLA KOGO JEST OFERTA?

Program skierowany jest dla wszystkich dorosłych pragnących porozumiewać się angielskim w ważnych sytuacjach życiowych. Zajęcia prowadzone są zarówno dla osób początkujących, jak i dla osób pragnących przypomnieć sobie język po latach przerwy. W programie praktyczny język komunikatywny z doświadczonymi anglistami i lektorami native speakers od poziomu A2. Na zajęciach nacisk kładziony jest na pokonywanie oporów w mówieniu i rozumienie.

DLACZEGO WARTO ZNAĆ ANGIELSKI?

Znajomość języka pozwala nam czuć się komfortowo w trakcie urlopu i podróży, a także zawierać ciekawe znajomości, zdobyć lepszą pracę, czytać w języku angielskim i oglądać filmy.

DLACZEGO DOROŚLI UCZĄ SIĘ LEPIEJ?

Badania potwierdzają, że dorośli uczą się lepiej, gdyż są bardziej zmotywowani i bardziej przykładają się do nauki, posiadają lepszą organizację pracy, mają więcej czasu, potrzebę ćwiczenia pamięci i chcą znać język, aby poprawić komfort życia.

DLACZEGO ANGIELSKI W YORK SCHOOL?

Poziom i materiały dobierane są w szkole York do potrzeb słuchaczy, zajęcia prowadzą wyłącznie doświadczeni lektorzy, nauka odbywa się w małych grupach tylko dla dorosłych, zapewniamy komfortowe warunki nauki w przyjemnej atmosferze przy filiżance kawy, a wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

promocja

Grupy 7-10 Osób Koszt godziny lekcyjnej: 16 zł
Semestr zimowo-wiosenny Promocyjna Cena 990zł za 62 Godziny lekcyjne możliwa płatność w ratach

galeria zdjęć

  • Chcesz skorzystać z oferty kursu języka angielskiego?

    Sprawdź szczegóły: Promocje, Ceny, Terminy