Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl
MENU

Kursy dla dorosłych

STRONA GŁÓWNA / Kursy dla dorosłych

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

ZASADY ORGANIZACYJNE

Konwersacyjne kursy standardowe dla dorosłych odbywają się 2 razy tygodniowo po 90 minut głównie w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki rano i wieczorem w terminach: 8.15-9.45, 10.00-11.30, 17.45-19.15 oraz 19.30-21.00. Istnieje możliwość uczestniczenia w kursie 3 x 90 minut lub 4 x 90 minut lub/oraz poprzez wykorzystanie nowoczesnej platformy e-learning jako dodatkowy pakiet uzupełniający.

Zajęcia konwersacyjne prowadzone są w komfortowych warunkach i kameralnych grupach 4, 5, 6 lub 7-10 osobowych na 6 poziomach zaawansowania. Proponujemy wybór terminów w około 30 grupach dorosłych; na każdym poziomie wybór kilku terminów. O miejscu w danej grupie decyduje kolejność wpłat.

Metodyka

Program realizowany jest metodą Blended Learning połączenie nowoczesnych technologii z zasosowaniem metody komunikatywnej z naciskiem na zajęciach mówienie i rozumienie, a jako zadanie domowe czytanie i słuchanie.

Aby zintensyfikować proces nauczania, słuchacz ma także możliwość wykupić dodatkowy pakiet zajęć online - nowoczesną platformę e-learningową do wykorzystania w domu pod nadzorem lektora. Zajęcia w York School prowadzone są w języku angielskim i prowadzą je w każdej grupie doświadczeni polscy filolodzy angliści na zmianę z lektorami native speakers z Wielkiej Brytanii i Irlandii (od poziomu A2).

Program realizowany jest w oparciu o najnowsze brytyjskie materiały dydaktyczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, takich jak tablica interaktywna, komputery i rzutniki multimedialne, kasety CD i DVD i innych materiałów uzupełniających. Podręczniki wiodące, w tym ich wersje cyfrowe, takich wydawnictw jak Oxford University Press, Pearson, Macmillan i Cambridge University Press uzupełniane są dodatkowymi materiałami gratis, które stanowią rozszerzenie materiału, powtórzenie lub wprowadzenie nowego słownictwa i struktur językowych.

Materiał jest utrwalany poprzez okresowe testy i egzaminy sprawdzające oraz na bezpłatnych zajęciach dodatkowych: konwersacyjnych i językowych jak Conversation i Discussion Clubs lub Language & Exam Workshops. Zapraszamy do York Resource Centre biblio/mediateki: York oferuje kilka tysięcy tytułów książek dostosowanych do poziomu zaawansowania słuchacza i filmów wersji oryginalnej.

Egzaminy

York School of English specjalizuje się w skutecznym przygotowaniu do egzaminów Cambridge: Young Learners, FCE (First Certificate in English), CAE (Cambridge Advanced in English), CPE (Cambridge Proficiency in English). O najwyższych standardach York School of English w przygotowaniu do egzaminów Cambridge świadczy udział we wszystkich pięciu edycjach Addvantage Programme. Oraz uzyskanie Certyfikatu British Council oraz listu gratulacyjnego z British Embassy Warsaw. York School of English przygotowuje również zainteresowanych słuchaczy do zdawania egzaminu IELTS.

Egzaminy szczegóły

galeria zdjęć

  • Zacznij naukę języka angielskiego już dziś!

    Zapoznaj się z naszą ofertą