Facebook icon
ikona telefon12 415 18 18 ikona mailinfo@york.edu.pl
MENU

Lekcje indywidualne

STRONA GŁÓWNA / Lekcje indywidualne

Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla przedszkolaków
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym
Kursy dla dzieci w wieku szkolnym

York School of English organizuje lekcje indywidualne one to one i zajęcia grupowe na żądanie w siedzibie szkoły i w firmie. Długość kursu, częstotliwość zajęć i program opracowywane są na podstawie analizy potrzeb słuchaczy. Obowiązuje cennik lekcji indywidualnych. W przypadku zajęć 10.00-15.00 oraz 19.30-21.00 obowiązują niższe ceny. Uczniom indywidualnym przysługują zgodnie z Regulaminem YORKu zajęcia dodatkowe : bezpłatne kluby i biblioteka.

Koszt lekcji indywidualnych i grupowych

ikona

angielski konwersacje General English

60 minut - 80-85 zł 90 minut - 115-120 zł

ikona

Kursy specjalistyczne Business English, Cambridge FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC, MATURA, Inne

60 minut - 90-95 zł 90 minut - 125-130 zł

Regulamin kursów indywidualnych

  1. York School of English, zwany dalej Wykonawcą, zobowiązuje się do wykonania wszystkich zajęć zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. W przypadku choroby lektora zleca się zastępstwo lub przesunięcie terminu w czasie odpowiednim dla Klienta.
  2. Klienci indywidualni otrzymują także regulamin zajęć grupowych w York School of English. Z wyjątkiem dyżurów lektorów przysługują im prawa jakie posiadają pozostali uczestnicy kursów m.in. możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych oraz korzystania nieodpłatnie z biblio/mediateki anglojęzycznej.
  3. Lektorzy Wykonawcy zobowiązani są do realizacji programu zgodnie z Analizą Potrzeb i założeniami metodycznymi, do przeprowadzania testów kontrolnych, prowadzenia dziennika, rejestracji obecności.
  4. Na zakończenie szkolenia Zamawiający otrzymuje Ocenę Postępów Progress Reports oraz Zaświadczenie lub świadectwo Certificate of Fluency w przypadku ukończenia całego stopnia zaawansowania.
  5. Podręcznik zawarty jest w cenie kursu w przypadku umowy na 120 godzin lekcyjnych.
  6. Zamawiający może przełożyć dwa spotkania w miesiącu w przypadku zajęć 2 x w tygodniu. Wymagane jest zgłoszenie do godz. 17.00 dnia poprzedzającego (zmiany lekcji poniedziałkowych należy zgłosić w piątek: tel 12 415-18-18 lub e-mail: biuro@york.edu.pl) Równocześnie proponujemy odrobienie zajęć możliwie w tym samym tygodniu. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności w obowiązującym terminie, koszty za nieprzeprowadzoną lekcję ponosi Zamawiający.
  7. Faktura będzie wystawiona po podpisaniu niniejszej Umowy z 7 dniowym terminem płatności gotówką lub przelewem numer konta: 77 1240 1431 1111 0000 1047 3276. Wpłata po terminie powoduje naliczenie ustawowych odsetek.
  8. galeria zdjęć

  • Zapis na NewsletterZobacz poprzednie wydania Newslettera