ZAPRASZAMY DO SZKOŁY YORK NA SEMESTR JESIENNO-ZIMOWY

Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania na semestr zimowo-wiosenny 2022 w York School of English!

Aby zapisać się na kurs należy rozwiązać bezpłatny PLACEMENT TEST – https://york.edu.pl/bezplatne-testy-jezykowe/
Przy pomocy naszych metodyków, dopasujemy dla Ciebie odpowiedni program.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 2022/23 –  UCZ SIĘ I OSZCZĘDZAJ

1/ Zniżki w semestrze jesienno-zimowym 2022/23:

Duże zniżki dla wpłacających w wakacje!

  • Kontynuujący – rabat do 200 zł odliczany jest od ostatniej raty
  • Rodzinna w każdym semestrze 50 zł dla każdej kolejnej osoby w rodzinie
  • Studencka w każdym semestrze 50 zł

2/ Nagrody motywacyjne

Słuchacze otrzymują nagrody za postępy i bardzo dobre wyniki w nauce, regularne uczestnictwo w bezpłatnym programie dodatkowym, frekwencję oraz korzystanie z biblio/mediateki.  I nagroda – semestralny kurs angielskiego w grupie Yorku oraz wiele nagród rzeczowych. Zachęcamy do uczestnictwa i zbierania punktów.

3/ Naklejki motywacyjne dla dzieci SP, nagrody niespodzianki na zakończenie roku szkolnego za największą ilość zgromadzonych naklejek  excellent.

PROGRAMY NAUCZANIA i HARMONOGRAM POSTĘPÓW!

Zapraszamy, by zapoznać się z programem swojego kursu na rok szkolny 2022/23 oraz Indywidualnej Ścieżki Edukacji Językowej (dostępne w biurze Yorku). Na tej podstawie dowiecie się Państwo jak dokładnie przebiegać będzie nauka na kolejnych poziomach zaawansowania z uwzględnieniem egzaminów międzynarodowych,  terminów egzaminów, a także przygotowanie do egzaminu w VIII klasie, oraz do matury.

FACEBOOK: Specjalnie dla naszych fanów, zamieszczamy na bieżąco aktualności z życia szkoły, zdjęcia, filmiki, ciekawostki i konkursy.  Zachęcamy do polubienia Yorku i dziękujemy za zaufanie   https://www.facebook.com/york.school.of.english

 

Serdecznie zapraszamy !

Dyrekcja, Lektorzy i Biuro