Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania na semestr jesienno-zimowy 2023/2024 w York School of English!

Aby zapisać się na kurs należy rozwiązać bezpłatny PLACEMENT TEST – https://york.edu.pl/bezplatne-testy-jezykowe/

Kursy prowadzone są w siedzibie naszej szkoły przez doświadczonych i wykwalifikowanych native speakers z Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA i RPA, oraz non-native speakers z Grecji, Włoch, Portugalii, Polski i Hiszpanii.

Przypominamy, że zajęcia indywidualne mogą odbywać się zarówno stacjonarnie, jak i na platformie ZOOM – zależnie od preferencji klienta.

W związku ze zmieniającą się sytuacją zakażeń w Polsce, prosimy o obserwowanie naszych komunikatów oraz śledzenie Newsletterów.*
Na terenie szkoły obowiązuje noszenie maseczek.

W razie jakichkolwiek pytań oraz sugestii, zapraszamy do kontaktu z biurem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku 9:00 – 20:00  oraz pod numerem telefonu +48 12 415 18 18, 667 585 665 a także mailowo  info@york.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja, lektorzy oraz biuro

* Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymuje Newsletterów, prosimy o kontakt mailowy, na adres info@york.edu.pl.