W związku z przedłużeniem przerwy w szkołach, wszystkie zajęcia do odwołania odbywają się poprzez profesjonalną platformę edukacyjną online z systemem zarządzania ZOOM. System ten umożliwia nam skuteczną realizację programu na rok szkolny 2019/2020, w tym ćwiczenie listening i speaking na zajęciach oraz reading i writing jako zadań domowych, tak jak czyniliśmy to do tej pory.

Na Państwa maile zostały wysłane dwa LINKI ID do zalogowania się na zajęcia do obu lektorów o dotychczasowej porze lekcji. Linki te są potrzebne do cotygodniowego logowania się na zajęcia, prosimy więc aby ich nie zagubić.

Zasady bezpieczeństwa w związku z wytycznymi Zoom: Szkoła York korzysta z własnego, wykupionego Zooma z wewnętrznym systemem zarządzania dla instytucji edukacyjnych, a nie darmowej wersji dostępnej dla wszystkich. Nasi uczniowie logują się do platformy ze specjalnie wygenerowanych, dedykowanych dla nich linków. Dlatego zapewniamy, że korzystanie z tego systemu jest bezpieczne i zgodne z wytycznymi Zooma, obowiązującymi od 05.04.2020.

Tymczasem monitorujemy na bieżąco pracę grup podczas zajęć online. Ważne jest punktualne logowanie się na lekcję oraz regularne uczestnictwo w zajęciach.

Zapewniamy Państwa, że jeśli z przyczyn obiektywnych lekcja się nie odbyła, zostanie ona odrobiona w najbliższym możliwym czasie. Przypominamy o tutorials – możliwości odrobienia zajęć na indywidualnej, bezpłatnej konsultacji po ustaleniu terminu z biurem.

W przypadku uwag i sugestii, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w godzinach pracy biura online tj. od poniedziałku do piątku 11.00 – 20.00. Nasza praca odbywa się w trybie zmianowym, więc w razie niedostępności jednego telefonu, prosimy zadzwonić na drugi. Administracja będzie dostępna pod numerami:

? 692 225 887
? 667 585 665

oraz mailowo:

? info@york.edu.pl
? e.krupska@york.edu.pl

UWAGA! Informacje są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie oraz zapraszamy na Yorkoweogo Facebooka.

Bardzo dziękujemy za Państwa współpracę
Dyrekcja i Pracownicy